Hátrányból egyenlített a DVTK, de a Felcsút elvitt egy pontot Miskolcról

A szünetben még a PAFC vezetett, a fordulás után gyorsan egalizált a Diósgyőr, de a három pontot végül nem sikerült bezsebelni.

Az elmúlt két meccsen (egy bajnoki és egy kupamérkőzés) egyaránt 4-4 találatig jutott a Diósgyőr, most csak egy sikerült, de legalább nem kellett üres kézzel levonulni a pályáról. A felcsúti csapat viszont a múlt hétvégén alulmaradt Debrecenben, így mindenképpen javítani szerettek volna.

Az első félidőben a DVTK volt aktívabb, több nagy helyzete is adódott, végül mégis hátrányban mehettek a pihenőre, mert a Felcsút egyetlen igazi helyzetéből betalált. A szünet után gyorsan sikerült az egyenlítés egy kétkapufás kipattanóból, az eredmény ezután pedig már nem változott.

A végeredmény tehát DVTK – PAFC: 1-1!